sowie

Noclegi, hotele w Wałbrzychu, Świdnicy, Szczawnie i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Dworzysko Wałbrzych, Szczawno-Zdrój
2015-04-16 12:15

DWORZYSKO
Aleja Spacerowa 22
58-310 Szczawno-Zdrój
tel.: 74 886 99 00 (centralka)

Biuro: tel. 74 663 30 37


DWÓR IDY (POKOJE, KAWIARNIA)
rezerwacja pokoi, kawiarnia - tel. 74 663 30 35

Kameralne, nastrojowe pokoje z widokiem na malownicze wzgórza i lasy to doskonałe miejsce na wypoczynek podczas urlopu czy biznesowych podróży. Bliskość uzdrowiska, szlaków turystycznych, tras rowerowych, konnych i narciarskich, jak też bogata historia okolic sprawia, że każdy z naszych gości znajdzie tutaj coś dla siebie. Kawiarnia pachnąca aromatyczną kawą to odpowiednie miejsce na krótki przystanek podczas niedzielnego spaceru czy dłuższe spotkanie w gronie przyjaciół.


RESTAURACJA BABINICZ
rezerwacje - tel. 74 663 32 89

Do dyspozycji gości oddajemy 3 sale:
- Myśliwska – dla około 20 osób – na spotkania towarzyskie, rozmowy biznesowe, eventy kulinarne, lunche i kolacje w intymnej atmosferze kominka i łowieckich trofeów. Sala myśliwska sąsiaduje z salką “szkoleniową”, w której możemy przygotować szkolenia kulinarne dla naszych Gości pod opieką Szefa kuchni, samodzielne gotowanie z przygotowanych przez nas produktów. Salka jest wyposażona w duży stół (na 18 osób) z kuchenkami i zmywakami nad którym króluje miedziany, ręcznie kuty okap i piece konwekcyjno-parowe.
- Końska – dawna stajnia Dworzyska, dzisiaj sala główna z barem mieszcząca 43 osoby przy stolikach 2, 3, 4, 8 osobowych z możliwością ich łączenia.
- Sala główna – 100 osobowa, na codzienne kolacje oraz na bankiety, nieduże wesela do 80 os. (stoły okrągłe lub prostokątne), konferencje (wyposażona w urządzenia audio-wizualne i nagłośnienie), imprezy okolicznościowe i towarzyskie.


STADNINA KONI (Edyta)
tel. 501 032 982

Dworzysko to doskonałe miejsce na amatorów hippiki. Zarówno sama stadnina i jej zaplecze jak i doskonałe położenie obiektu sprzyjają zarówno nauce jazdy, jak i długim jazdom w teren po rozległych terenach, które ciągną się od stadniny aż do szczytu Chełmca.
Nasza stadnina przeszła gruntowny remont i dla kochających konie do dyspozycji jest duża stajnia, zabytkowa ujeżdżalnia, dwa place oraz rozległe łąki tuż obok Dworzyska. Dla koni przygotowanych jest 29 jasnych, dużych boksów z nowymi poidłami i żłobami. Na terenie stajni znajduje się myjka wewnętrzna, ogrzewana siodlarnia i wysokiej klasy zaplecze socjalne dla gości.
Pieczę nad stadniną sprawuje Edyta Cholewa wraz z doświadczonymi instruktorami, którzy czekają na Państwa z szeroką ofertą obejmującą:
- szkółkę jeździecką

- jazdę konną w grupie
- jazdę w teren
- jazdę na lonży
- organizację rajdów konnych 1, 2 lub 3 dniowych
- kuligi zimą
- przejażdżki bryczką
- skiring (jazda za koniem na nartach)
- obozy konne
- wczasy w siodleAutor: dworzysko.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: